ایمپلنت‌های شخصی‌سازی‌شده برای بازسازی اربیتال فلور

استفاده از ایمپلنت‌های شخصی‌سازی‌شده بازسازی اربیتال فلور و شکستگی دیواره حفره چشمی در جراحی‌های فک و صورت را آسان می‌کند و باید به عنوان جایگزین دقیق‌تری برای ایمپلنت‌های تیتانیومی صفحه‌ای (Mesh) که با دست خم می‌شوند در نظر گرفته شود. استفاده از پروتزهای ساخته شده به روش پرینت سه بعدی سبب کاربرد ایمن، کوتاه‌تر شدن زمان جراحی و نتایج بهتر زیبایی و پزشکی خواهد شد و استفاده فراگیر از این ایمپلنت‌ها باید تشویق شود.
همانطور که توسط سازمان بهداشت جهانی مطرح گردید، ایمپلنت‌های شخصی‌سازی شده باید در زندگی روزمره نقش کلیدی داشته باشند و علاوه بر این تا سال 2020 باید جایگزین پروتزهای متداول و مرسوم شوند. هم اکنون ایمپلنت‌های فک و صورت ساخته شده به روش ساخت افزودنی برای بازسازی اربیتال فلور و شکستگی دیواره در دسترس هستند.

 

“نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است”

همانطور که توسط سازمان بهداشت جهانی مطرح گردید، ایمپلنت¬ های شخصی سازی شده باید در زندگی روزمره نقش کلیدی داشته باشند و علاوه بر این تا سال 2020 باید جایگزین پروتزهای متداول و مرسوم شوند. هم اکنون ایمپلنت های فک و صورت ساخته شده به روش ساخت افزودنی برای بازسازی اربیتال فلور و شکستگی دیواره در دسترس هستند.همانطور که توسط سازمان بهداشت جهانی مطرح گردید، ایمپلنت¬ های شخصی سازی شده باید در زندگی روزمره نقش کلیدی داشته باشند و علاوه بر این تا سال 2020 باید جایگزین پروتزهای متداول و مرسوم شوند. هم اکنون ایمپلنت های فک و صورت ساخته شده به روش ساخت افزودنی برای بازسازی اربیتال فلور و شکستگی دیواره در دسترس هستند.