پروتز جراحی فک و صورت

پروتز جراحی فک و صورت مطابق با آناتومی بیمار

برای بازسازی جمجمه و یا جراحی فک و صورت مطابق با آناتومی بیمار، ذات سفارشی بودن ایمپلنت‌های شخصی‌سازی‌شده بنش مدیکال این اجازه را می‌دهد که بتوان آن را با قیمتی رقابتی ساخت. پروتزهای مطابق با آناتومی بیمار از مزایایی مشابه برنامه‌ریزی جراحی دیجیتال (برای نمونه در بازسازی عیوب مربوط به فک و صورت و جمجمه یا تروما) سود می‌برد و این مزایا شامل کاهش زمان جراحی، ریسک‌های عمل و بهبود نتایج حاصل از جراحی است.
از لحاظ زیبایی، مش تیتانیومی باید با استفاده از دست خم شود تا به بهترین نحو با بیمار مطابقت پیدا کند اما خمکاری مداوم تیتانیوم می تواند منجر به میکروترک‌هایی شود که می‌تواند استحکام ماده را تضعیف کند. شکل دادن به تیتانیوم در اتاق عمل می‌تواند منجر به شکست پروتز شود، ولی در مورد ایمپلنت شخصی‌سازی‌شده از جنس تیتانیوم، جراح می‌تواند از ریسک شکل دادن به پروتز اجتناب نماید چرا که این ایمپلنت‌ها دقیقاً منطبق با آسیب بیمار، شخصی‌سازی شده‌اند.

علاوه بر این، به کمک ایمپلنت شخصی‌سازی‌شده بنش مدیکال، در اکثر موارد نیاز به استفاده از پیوند استخوانی از بین می‌رود که این مساله کمک شایانی به کاهش زمان جراحی و مدت زمان ریکاوری بیمار می‌کند.

 

“نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است”